MIKROFLEX Könyvelő és Adótanácsadó Kft. | Számunkra fontos az Ön nyugalma!

  • +36/30-9-346-385
  • info@mikroflex.hu
  • 1173 Budapest, Pesti út 67-81. F lépcsőház III/15.
    1194 Budapest, Molnár József u. 5. fsz.6.

  • Hét - Csüt 8.00 - 17.00,
    Pén 8.00 - 16:00

Dolgozz velünk!..

Társaságunk 26 éve alakult,  kkv-k könyvelésére, teljes körű ügyviteli szolgáltatására és adótanácsadásra szakosodott.

Nagy hangsúlyt helyezünk:

  • Ügyfeleink megbízható, pontos, de ugyanakkor rugalmas
  • kiszolgálására,
  • a változásokhoz történő gyors alkalmazkodásra,
  • a folyamatos fejlődésre.

FELAJÁNLOTT  MUNKAKÖR:  könyvelő ügyintéző

Olyan fiatal, pályakezdő  - korábban még sehol nem dolgozott  -  munkatársat keresünk, aki:

  • a fenti hangsúlyoknak megfelelő hozzállást képvisel,
  • szereti és értékeli az új kihívásokat és lehetőségeket,
  • akar és tud folyamatosan fejlődni,
  • a fiatalos lelkesedéssel csapatmunkára képes.

ELVÁRÁSAINK:

  • közgazdasági szakirányú iskolai végzettség (minimum 2 éves OKJ-s tanfolyam)
  • egyértelmű érdeklődés a számvitel iránt,
  • magabiztos felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, internet, stb.)
  • jó és tudatos fejlődésre képes kommunikációs készség (írásban is)

FELADATAI:

  • kkv-k könyvelési feladatainak önállóan történő végzése,
  • elektronikus adóbevallások, dokumentumok készítése,
  • napi szintű kapcsolattartás az Ügyfelekkel,
  • lehetőség szerinti javaslatok tétele a munkavégzés ésszerüsítésével, hatékonyságának javításával kapcsolatosan.

Munkaidő napi 8 óra + fél óra ebédidő

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, piaci szintű jövedelem,
  • komoly szakmai és személyiség fejlődés,
  • korrekt, teljesítmény és minőség alapú megítélés,
  • elkötelezettség és megfelelő szintű fejlődés esetén előrelépés biztosítása.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, motivációs levél, önéletrajz) az info@mikroflex.hu e-mail címre, a tárgy mezőben "könyvelő ügyintéző pályázat"-ként megjelölve.

Vidékről történő jelentkezés esetén  - esetlegesen  -  albérlet megoldható.

Felhívjuk a figyelmet, hogy csak -  korábban még nem, vagy 1-2 évet dolgozott - fiatal pályakezdők jelentkezését várjuk.